< Geri Dön

Instagram İzlenme Satın Al

17

Şubat

2019

Muhteşem içerikler çekiyorsunuz ve bu içerikleri instagramda paylaşıyorsunuz. Fakat paylaştığınız bu içeriklerin hiç biri istediğiniz miktarda izlenme sayısına ulaşamıyor. Neden mi? Çünkü instagram öyle bir algoritma ile çalışıyor ki sistem neredeyse bozuk. Bunu kolaylıkla diyebiliriz. Çünkü güzel olan içerikleri kullanıcılara göstermek yerine kısa sürede izlenme alan gönderileri kullanıcılara gösteriyor. İşte sizde bu yüzden gönderileriniz keşfete düşüremeden ve izlenmeden silmek zorunda kalıyorsunuz.

Peki çözüm ne? Çözüm çok basit. instagram izlenme satın alarak bu sorunun üstesinden kolaylıkla gelebilirsiniz. Çünkü instagram sizin gönderdiğiniz gönderilerin sistemimiz tarafından izlenme yağmuruna tutulduğunu görünce kullanıcıların bunu beğendiğini düşünerek bu videoyu onlara da gösterecek.


Belki siz 100.000 izlenme alacaksanız ama gönderiniz gerçek olan 500.000 kişi tarafından daha izlenme alacak. Böylelikle fenomen olma yolunda size büyük yardım etmiş olacağız. Bu yüzden instagram izlenme satın alma bölümünü sizler için artık aktif hale getirdik.


-Instagram İzlenme Satın Almanın Faydaları

Instagram profilleriniz veya sayfalarınız için izlenme satın aldığınızda artık sizin için başka bir kapı aralanacak.instagram izlenme satın aldığınız andan itibaren siz bir izlenme yüklediyseniz videonuz satın aldığınız izlenmeler dışında belki on kere izlenecek. Böylelikle kişiler sizi DM ile arkadaşlarına gönderdiğinde internette bir virüs gibi yayılacaksınız ve fenomen olmanız kolaylaşacak. Peki bu kadar düşük ücretlere size bunu sunarken neden hala bekliyorsunuz?