< Geri Dön

Instagram Oto Beğeni Satın Al

22

Şubat

2019

Daha önce ki bir yazımız da sizlere instagram da beğeni satın almanın size ne gibi katkılar sağlayacağından bahsetmiştik. Bu kısım biraz daha şahsi profiller için dizayn edilmiş bir yazıydı. Fakat bu yazımız da instagramda bir sayfa kurarak bunu büyütmek isteyenlere yönelik açıklamalarımız olacak.

 

 

Başlık sizi yanıltmasın. Instagram da otomatik beğeni satın almak ile normal beğeni almak arasında büyük farklar vardır. Birisi yalnızca bir kereliğe mahsus olarak yapılırken diğeri sürekli ve devamlı devam eden bir sisteme bağlanmanızı sağlar. Sistem tarafından instagram oto beğeni satın aldığınız da hesabınız bir panele eklenir. Burada sizin belirlediğiniz miktarda her paylaştığınız gönderi sistem tarafından algılanarak beğeni göndermesi yapılır. Böylelikle aldığınız instagram oto beğeniler sayesinde kolaylıkla pek çok gönderiniz keşfete çıkacak ve buralardan takipçi elde edebileceksiniz. Peki sze bunun başka ne gibi artıları var?


Instagram Oto Beğeni Satın Almanın Faydaları


Öncelikle şundan bahsedelim ki eğer bir sayfanız varsa ve bu sayfayı yönetmek büyütmek istiyorsanız oto beğeni almanız neredeyse şart. Her büyük sayfanın geçmişinde instagram oto beğeni satın alma işlemi muhakkak vardır. Çünkü teker teker siteye girerek her gönderiniz için beğeni ayarlamanız gerekmez. Yalnzıca her gönderi için seçtiğiniz miktarda beğeni sistem tarafından size iletilir. Bu kadar basit olan sisteme neden dahil olmuyorsunuz?