Kullanım Sözleşmesi

Lütfen sdlmedya.com'dan hizmet satın almadan önce aşağıdaki koşulları dikkatlice okuyun. sdlmedya.com'dan hizmet satın alarak tüm koşulları okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi beyan edersiniz. Bu hüküm ve koşulları kabul etmiyorsanız lütfen sdlmedya.com hizmetlerini kullanmayın.

1. Genel

1.1 sdlmedya.com'dan aldığınız tüm hizmetlerin sorumluluğu size aittir.

1.2 TAKİPÇİ ATILIMI SONRASI PROFİLDE OLUŞACAK KAPANMA VEYA DÜŞÜŞLERDEN sdlmedya.com SORUMLU DEĞİLDİR.

1.3 sdlmedya.com servis fiyatlarını önceden haber vermeksizin herhangi bir zamanda değiştirebilir. Ödeme / Geri Ödeme politikası sabit kalır.

1.4sdlmedya.com herhangi bir hizmet için teslimat süresini garanti etmez. Servislerde yazılı olan başlama süreleri belirttimiz en yakın tahminlerdir.

1.5sdlmedya.com Instagram, Facebook, Twitter veya sunduğu herhangi bir hizmet için, işlem yapılan hesabın askıya alınması, kapatılması gibi olası durumlarda mesuliyet kabul etmez.

1.6TÜm hizmet alan müşterilere e-mail ve cep telefonuna çok sık olmamak kaydı ile sistemimiz hakkında bilgilendirici mesajlar gönderilebilir. Hizmet alarak tarafımıza iletişim hakkı vermiş olursunuz.

2. Hizmet

2.1sdlmedya.com İnstagram/Twitter/Facebook veya başka bir Sosyal Medya hesabı için sadece "Görünüm" artırmaya yardımcı olmak için kullanılacaktır.

2.2 sdlmedya.com yeni takipçiler ve etkileşim garantisi vermez, sadece ödeme yapılarak alınan miktarı garanti eder.

2.3 Tüm bot hesapları gerçek görünüme dönüştürmek için çalışıyoruz, ancak hesaplarımızın %100 profil resimli, biyografili ve paylaşımlı hesaplar olacağının garantisini vermiyoruz.

2.4 Gizli hesaplara işlem yapıldığında sorumluluk üyeye aittir. Sipariş vermeden önce lütfen hesabın herkese açık olduğundan emin olun.

3. İade Şartları

3.1 Yapılan ödemelerde geri iade mümkün değildir, sdlmedya.com hizmetlerinde kullanılması gerekir.

3.2 Instagram/Twitter/Facebook vb. servislerin ne zaman güncelleme yapabileceğini bilemeyiz, herhangi bir düşüş yaşanması halinde servis sağlayıcısı telafi yapmadığı sürece iade yapılamaz.

3.3sdlmedya.com yapılan ödemelerde herhangi bir ters ibraz, geri çekme söz konusu olursa üyeyi uzaklaştırma hakkını saklı tutar.

3.4 Yetkisiz işlem veya çalıntı kredi kartı, herhangi bir hileli faliyette üye hesabı istisnasız kapatılacaktır.

4. Gizlilik Politikası

4.1 Bu politika kişisel bilgilerinizin nasıl kullanacağını kapsar. Gizliliğiniz bizim için önemlidir ve korumak için her türlü önlem alınmaktadır.

4.2 Sisteme girilen tüm bilgiler şifreli ve güvenli sunucularda barındırılır.

4.3Bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler ile paylaşılmaz.

5. Gizlilik Politikasındaki Değişiklikler

5.1 Gizlilik Politikamızı herhangi bir zamanda değiştirme hakkımız saklıdır. Geçerli kullanım tarihini belirten Gizlilik Politikası'nın güncel sürümü Sitede mevcuttur. Gizlilik Politikamızı periyodik olarak kontrol etmeniz önerilir.